BioMedTech Silesia 2012, Zabrze

Dla zainteresowanych: istnieje możliwość wyjazdu na bardzo ciekawe konferencje, poświęcone różnym zagadnieniom inżynierii biomedycznej jak i tematów pokrewnych! W kolejne piatki marca, w siedzibie Fundacji, odbędzie się IX edycja konferencji naukowej poświęconej postępom bioinżynierii i biotechnologii medycznej pn. „BioMedTech Silesia 2012”.

Coroczne spotkania pozwalają na wymianę doświadczeń zespołów akademickich oraz ośrodków badawczo-wdrożeniowych w naszym regionie, które zajmują się tematyką bioinżynierii i biotechnologii medycznej. W tegorocznej edycji zaprezentowanych zostanie wiele interesujących prac z obszarów technicznych, biologicznych i medycznych, związanych z ratowaniem ludzkiego życia i zdrowia.

W ramach IX edycji „BioMedTech Silesia 2012″ odbędą się  następujące sesje:
–  9.03.2012rBioMedTech Silesia Senior – sesja popularno-naukowa;
–  16.03.2012r BioMedTech Silesia Doktor – sesja z udziałem m.in. stypendystów
Regionalnego Funduszu Stypendiów Doktoranckich;
–  23.03.2012rBioMedTech Silesia Junior, sesja z udziałem młodzieży i studentów,
–  30.03.2012rMiędzynarodowa Konferencja Naukowa BioMedTech Silesia, kończąca
cały cykl konferencj

Zapraszamy na portal poświęcony tym konferencjom, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat poszczególnych sesji.

Posted by

Permalink